top of page

Jaké případy řešit s EUCS? Tři typy pojistných událostí, které rozhodně svěřit do rukou odborníků

Nejste si jisti, zda je vhodné se při škodní události, která vás potkala, obrátit na specialisty a nechat se při jednání s pojišťovnou zastoupit? Jaké jsou typické případy, které za klienty řešíme, a kdy se to vyplatí i vám? Vybrali jsme pro vás příklady přímo z praxe, kdy neváhat a oslovit naši společnost. Jaké případy tedy řešit s EUCS?


EUCS, fritsche.cz

Trvalé následky úrazu a vážná poranění


Trvalé poškození zdraví, ke kterému může dojít například následkem úrazu nebo vážného zranění, je jednoznačně důvodem ke kontaktování odborníků. Neváhejte s konzultací nebo zastoupením, pokud jde o:


  • Vícečetná poranění a obecně o poranění vedoucí k trvalým zdravotním omezením, abyste získali plnění v celém rozsahu.


  • Komplikované úrazy, kdy se může vyskytovat předchorobí nebo byla poraněná část těla už léčena.


  • Dlouhodobou pracovní neschopnost, kterou je třeba podložit lékařskou dokumentací, o čemž často poškození nevědí.


  • Závažná onemocnění a s nimi spojená posouzení, kdy se jedná o tento typ onemocnění a kdy ne, a případně je nutné doplnění lékařské dokumentace dle definic v pojistných podmínkách.


Majetkové škody většího rozsahu


Škody na nemovitosti a v domácnosti jsou dalším příkladem, kdy je vhodné mít odborné zastoupení, abyste předešli všem procesním úskalím spjatým s likvidací pojistné události. Všeobecně doporučujeme s námi řešit všechny majetkové škody následujícího typu:


  • Vodovodní škody, kdy voda poškodí více než jednu místnost – především pokud proteče patrem nebo je zasažena elektroinstalace.


  • Požár poškodí vnitřní části nemovitosti, což znamená, že kromě movitých věcí může být požárem zničena například i konstrukce střechy.


  • Vichřice způsobí škody rozsáhlejšího charakteru a odnese vám například větší část střechy.


  • Kombinované škody, které jsou řešeny z majetkového a odpovědnostního pojištění.


Totální škody v autopojištění


Pokud vše nasvědčuje tomu, že bude škoda na vašem vozidle řešena v režimu totální škody, opět vám můžeme poskytnout interní řešitele, kteří se na tento typ škody specializují. Pomohou vám získat maximální finanční náhradu za zničený vůz a uplatní i nároky, o kterých nemusíte mít tušení.


Může se jednat o půjčovné náhradního vozidla, odtah, parkovné, proplacení poplatků za přihlášení nového vozidla, evidenční kontrolu na STK – to vše jsou položky, které lze proplatit zejména u povinného ručení.


Likvidace totální škody je proces spjatý s mnoha pojmy a postupy, jako je například stanovení obvyklé ceny vozidla nebo aukce vraku. Nechte to na našem týmu, který dohlédne na to, aby byly všechny kroky v souladu s tím, co je nutné pro získání adekvátní výše pojistného plnění.


Pro konzultaci nebo sjednání služby EUCS, nás kontaktujte.


0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page